15 Şubat 2011 Salı

Sevgililer Günü ...

Kalbimizden sevgi eksik olmasın...
Önce kendini sevmekle başlamalı..Çok klasik bir söz ama bende öyle olduğuna inanıyorum,kendini sevemeyen birinden insanları,hayvanları sevmesini nasıl bekleyebiliriz ki?Kendine değer vermeyen bir insan sevgi gibi bir duyguyu diğerleri için nasıl hissedebilir?

Sadece sevgililer gününüzü kutlamıyorum,"sevgi gününüzü "kutluyorum..Kendinizi sevmenizi,anne-baba-kardeş-eş ailenizi sevmenizi,kardeşinizi,kedinizi,evinizi ,işinizi,yaşamınızı sevmenizi kutluyorum..Kalbinizin sevgiyle dolu olduğu nice yıllar diliyorum..

13 şubat  Pazar günü  http://diddanslamode.blogspot.com/ sitesinde gördüğüm yazıdan kopya çekerek , eşime Sevgililer Günü Sürprizleri yapmak geldi aklıma...

Önce etleri kalp şeklinde kestim :)                                                        sonra patatesleri ;


sonra pasta yapımına geçtim;

içine çilekli pasta kreması kullandım;


daha sonra şeker hamuru dünyasına ilk adımımı attım :) pastayı şeker hamuru ile kaplayarak üzerini yenilebilir incilerle süsledim ... Şeker hamuru ile pasta kaplamanın ne kadar zor olduğunu gördükten sonra diğer pastaları sadece krema ile kapladım :)


Pazartesi günü işten gelince acele ile hazırlamaya çalıştığım sofra;


4 yorum:

  1. Aaa inanmıyorum harika olmuş :) çok mutlu oldum işine yaramasına harikalar yaratmışsın :) Umarım eşin de beğenmiştir...

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederim Didcim,senden kopya çektim ama :) çok hoş oldu gerçekten, sayende :)

    YanıtlaSil
  3. Çok hoş görünüyor ya :) Hayran kaldım :) Ellerinize sağlık.

    YanıtlaSil